S homeopatiou leto v pohode


Je tu konečne leto, čas dovoleniek. Každý túži konečne si oddýchnuť, zrelaxovať. Aby tieto vzácne chvíle neboli narušené nečakanou chorobou, mali by sme si so sebou vziať domácu lekárničku.

Problémy môžu začať už hneď na začiatku cesty, pri prvých prudkých zákrutách či pohupovaním v aute. Vaše dieťa začne vzdychať, potiť sa, blednúť a vzlykať, že je mu zle a napína ho na vracanie. V takejto chvíli stačí vybrať z lekárničky homeopatický liek COCCULINE® (kokulín), ktorý pôsobí na nevoľnosť preventívne, keď ho podáte už deň pred cestou a liečebne pri jeho užívaní počas cesty. Navyše má veľkú výhodu oproti klasickým prípravkom, že nevyvoláva ospalosť a problémy s videním, čo potvrdila aj klinická štúdia. Preto je vhodný pre deti, ale aj vodičov, manažérov a tých, čo chcú cestovanie využiť na spoznávanie krajiny. Okrem toho sa osvedčil aj u tehotných žien pri ranných nevoľnostiach. Vo Francúzsku je s nimi spokojných 94% užívateľov.

viac o COCCULINE

Prvé nástrahy pri cestovaní už máte za sebou. Ste pri vode, tešíte sa teplým slnečným lúčom, ktoré sa vám ani nezdajú byť také pálivé pri kúpaní. Avšak večer je už koža začervenalá a intenzívne pálenie začne kaziť prvý deň pri vode. Aj na tieto stavy majú Laboratóriá BOIRON účinnú pomoc. Je ňou masť CICADERMA® (cikaderma). Masť s obsahom liečivých bylín má hojivé účinky, zmierňujúce bolesť a zápal spálenej kože. Okrem toho jej hojivé účinky sa osvedčili pri rôznych povrchových poraneniach kože, akými sú odreniny, trhlinky, miesta po poštípaní hmyzom a ľahšie formy popálenín.

viac o CICADERME

Konečne sme vďaka Cocculinu® v cieli našej cesty, ale dovolenkové problémy pokračujú. Trochu sme pozabudli, že sme zvyknutí na jedlá našej maminky pripravené podľa našej chuti. Teraz sme si síce dali "špecialitu" reštaurácie, ale nášmu tráviacemu systému sa to nepáči. Zle nám trávi, máme pocit nafukovania a ťažoby žalúdka. Našťastie máme so sebou GASTROCYNESINE®. Je účinný pri všetkých zažívacích ťažkostiach žalúdočného pôvodu, pri pálení záhy a žalúdkovo-pažerákovom refluxe. Môžeme ho použiť pri diskomforte tráviaceho systému v dôsledku diétnej chyby alebo nesprávnej kombinácie potravín.

viac o GASTROCYNESINE

Je síce leto, ale do rána sa ochladilo a vy ste zabudli zavrieť okno. Ráno sa zobudíte s pocitom upchatého nosa, s nádchou a kýchaním. Prechladli ste? Nezúfajte. Máte predsa OSCILOCOCCINUM® a CORYZALIU®. Čím skôr si uvedené lieky nasadíte, tým skôr sa vyliečite, teda hneď pri prvých príznakoch počínajúcej virózy. Coryzalia® je účinná aj na alergickú nádchu, preto by nemala chýbať vo výbave alergika, hlavne ak sa jeho alergia prejavuje opuchom nosa so sekréciou.

Včera sme niečo oslavovali. Asi sme trochu viac spievali, tancovali a rozprávali a ráno nemáme hlas. Sme zachripnutí s pocitom suchého nepríjemného dráždenia v hrdle. Nebojte sa, aj na to máme liek. HOMEOVOX®. Pomáha pri únave hlasiviek z rôznych dôvodov. Nielen pri mechanickom preťažení, ale aj pri zápale hlasiviek. Pri bolestiach hrdla spojených so zápalom priedušiek a angínami je účinný HOMEOGENE® 9, pozostávajúci z 9 protizápalových homeopatických liekov s afinitou k dutine ústnej a hltanu. Uvedenými liekmi dokážete zdolať väčšinu bežných ochorení, ktoré by mohli znepríjemniť váš pobyt na dovolenke. Je dobré mať domácu lekárničku, na ktorú sa môžete kedykoľvek spoľahnuť, pretože spomínané lieky sú indikované pre všetky vekové skupiny vrátane tehotných žien, nevyvolávajú závislosť a nemajú nežiaduce účinky.

viac o HOMEOVOXE