Liečba vhodná pre všetkých!


Homeopatia je regulačno-stimulačná liečba, ktorá podporuje obranyschopnosť organizmu v tom smere, aby sa zbavil choroby vlastnými silami a prirodzenou cestou. Je vhodná pre všetky vekové kategórie - deti i dospelých (vrátane tehotných aj dojčiacich žien).

Homeopatické lieky sú vyrobené z prírodných zdrojov, účinkujú rýchlo, nie sú toxické, nemajú nežiaduce účinky a nevzniká na ne závislosť ani pri dlhodobom užívaní.

Ktoré choroby sa dajú liečiť homeopatiou?
Samostatne homeopaticky sa dajú liečiť všetky ochorenia, kde ešte organizmus svojimi obrannými schopnosťami vládze čeliť chorobe. Ide o 70-80% akútnych alebo chronických ochorení. Najčastejšie ide o ochorenia dýchacích ciest, opakujúce sa zápaly hrdla, ucha, nosa, prinosových dutín, bolesti hlavy, ťažkosti s trávením, zápchy, hnačky, zápaly močového mechúra, poruchy menštruačného cyklu, problémy v klimaktériu, hemoroidy, bolesti končatín v dôsledku žilovej nedostatočnosti, bolesti kĺbov, svalov, ťažkosti v tehotenstve, pri pôrode, dojčení atď. Z ochorení kože ide hlavne o ekzémy, bradavice, herpesy, dokonca aj niektoré druhy psoriázy. Homeopatia pomáha pri rôznych druhoch alergie, sennej nádche, bronchiálnej astme, pri poruchách spánku, strese, únave a pod.